Nadruk na koszulkach

Sonar Sp z o.o. oferuje swoim klientom doskonałej jakości koszulki z dowolnym nadrukiem, zarówno na potrzeby firm, jak i osób prywatnych. Wykonane przy pomocy najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii koszulki mogą stać się oryginalnym prezentem, częścią ubioru roboczego lub elementem promocji firmy i wydarzeń kulturalnych. W naszej ofercie dostępne są również koszulki z gotowymi wzorami na różne okazje, takie jak wieczory panieńskie i kawalerskie, które dodatkowo można spersonalizować i dodać własne zdjęcie na koszulce. Dostepne na stronie: https://sklep.sonar.pl/23-koszulki Warto więc przyjrzeć się im bliżej, tym bardziej że firma realizuje zamówienia już na 1 koszulkę.

Nadruki na odzieży na każdą okazję

Szeroka oferta Sonar obejmuje między innym świetnej jakości koszulki z logo firmowym dla pracowników. Obecnie realizujemy takie zlecenia głównie dla biznesów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, ale podejmujemy również współpracę z firmami z innych miejscowości. Warto pamiętać, że taka odzież robocza z nadrukiem stanowi doskonałą promocję biznesu, dlatego warto zadbać o to, by był to produkt wysokiej jakości.
Koszulki z dowolną grafiką wybraną przez klienta są też często wykonywane na specjalne okazje. Mogą to być na przykład wydarzenia sportowe, imprezy integracyjne, festyny albo targi branżowe. Co więcej, jest to też świetny pomysł na prezent. Zwłaszcza jeśli zdecydujemy się umieścić odpowiednie zdjęcie na koszulce.

Wysokiej jakości druk na koszulkach

Sonar ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości nadruków na takich produktach jak właśnie koszulki. Dla naszych klientów wybieramy wyłącznie sprawdzone materiały i korzystamy z nowoczesnych technologii DTG oraz Flex. Dzięki temu wykonywane przez nas nadruki na koszulkach nie tylko świetnie się prezentują, ale są przy tym również trwałe. Doskonale sprawdzą się więc zarówno jako element odzieży roboczej, jak i wartościowy prezent dla bliskiej nam osoby czy też gadżet oraz pamiątka ważnych wydarzeń.