Znajomość Klientów z imienia i nazwiska, a nie z numeru w systemie sprawia, że czujemy się z Wami związani w bliższy sposób niż olbrzymie molochy "fabryki druku", a przez to nie narzucamy Wam ścisłych warunków współpracy. To nasza zaleta. Stali Klienci mają u nas zawsze możliwość negocjacji cen i terminów realizacji zlecenia. Opiekunowie z Biura Obsługi Klienta są zawsze do dyspozycji.
Ponadto, jesli pragniecie nas bliżej poznać to chętnie Was zaprosimy i pokażemy "na żywo" jak w naszej firmie powstają Państwa ulotki, plakaty, foldery, kalendarze i ... wiele innych produktów.

 

Upominki i gadżety reklamowe - kliknij

Zapraszamy do wejścia i zapoznania się z naszą bogatą ofertą upominków reklamowych oraz materiałów promocyjnych.
Dzięki odpowiedniemu oznakowaniu artykułu, klient będzię utrwałał sobie Państwa markę.

Baner

Baner reklamowy jest jednym z najbardziej popularnych nośników reklamowych stosowany w reklamie zewnętrznej. Wydruk wykonywany jest na podłożu Frontlite 510g.

Canvas

Płótno Canvas jest materiałem bardzo wysokiej jakości, wytrzymałym i odpornym na odkształcenia. Materiały, które stosujemy gwarantują trwałość oraz bardzo dobre odwzorowanie barw. Drukuje się na nim głównie orbazy. Wydruki możemy naciągnąć na specjalnie skonstruowaną drewnianą ramę.

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe potocznie nazywane piramidkami są dostepne w kilku wersjach:
  • z nadrukowanym kalendarium
  • z klejonym kalendarium
  • z kalendarium na spirali

Kalendarze jednodzielne

Podkład kalendarza wykonany jest z kartonu 300 g na który naklejone jest 12- stronicowe wyrywane kalendarium w formacie 285x184 mm. Grafiki i opisy można umieszczać bezpośrednio na główce kalendarza oraz pod kalendarium.

Kalendarze listkowe

Kalendarzyk listkowy jest niedrogą i skuteczną formą reklamy. Opatrzony
w niepowtarzalną grafikę znajdzie miejsce w portfelu Państwa klientów. Kalendarzyki drukowane są na matowym papierze kredowym 350 g. Dodatkowo wydruk zabezpieczony jest dwustronnym połyskowym laminatem, dzięki temu będą one trwałe i funkcjonalne. 

Kalendarze plakatowe


Kalendarze plakatowe cieszą oko dużym wymiarem zdjęć i przejrzystym kalendarium. Dostępne w różnych formatach.


 

Kalendarze spiralowe

Kalendarze spiralowane wieloplanszowe dostępne w kilku formatach oraz dwóch orientacvjach pionowej i poziomej. Druk wykonywany jest na papierze błyszczącym kredowym 170 g, 200g lub 250g. Całość jest spięta spiralą dostępną w dwóch kolorach: białym i srebrnym.

 

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz trójdzielny wydrukowany na jednym arkuszu z grubego kartonu o wymiarach 315 x 795 mm. Na podkład przyklejone są trzy osobne, dwunastostronicowe wyrywane kalendaria. Główka kalendarza jest wypukła i można na niej umieszczać zdjęcia oraz grafiki. 

 

Naklejki

Naklejki drukujemy na wysokiej jakości folii monomerowej, można je dodatkowo wyciąć po obrysie. Wydruk na tym materiale charakteryzują się żywymi i idealnie odwzorowanymi kolorami.

 

Notesy

Notesy dostepne są w dwóch wersjach bez okładki i w wersji z okładką. Najczęściej spotykane Dostepne w formie bloczków, są również doskonała forma reklamy. 

 

Plakaty

Plakaty doskonale sprawdzają się jako przekaz reklamowy. Za ich pomocą możemy przekazać wszystkie niezbędne informacje. Do wyboru jest aż kilkanaście formatów, drukowanych na papierach offsetowych i kredowych.  

 

Plakaty XXL

Plakaty wielkoformatowe drukujemy techniką ekosolwentową na papierze plakatowym 200g/m2. Zaprezentuj Swoją reklamę w wielkim formacie i wyróżnij się wśród pozostałych.

 

Podkłady pod biurko

Podkłady na biurko oprócz praktycznej formy notesu pełnią rolę reklamową, która pozwoli na lepszą rozpoznawalność Twojej firmy. Podkłady dostepne są w kilku formatach.

 

 

Ulotki

Ulotki są jedną z najskuteczniejszych i najtańszych form reklamy. Za pomocą ulotki można w prosty sposób poinformować Klientów o nowych produktach
i usługach. W naszej ofercie znajdują się najbardziej popularne formaty ulotek oraz istnieje możliwość zamówienia niestandardowego.

 

 

Ulotki składane

Ulotki składane są rozszerzoną wersją ulotek klasycznych, wyróżniają się większą formą i możliwością dowolnego złożenia. To wszystko sprawia że ulotka ta jest nie tylko atrakcyjniejsza w odbiorze, ale może zawierać więcej niezbędnych informacji i zdjęć

Wizytówki

Wizytówki stanowią nie tylko źródło danych kontaktowych, ale również spełniają formę reklamy. Dlatego też jej wygląd oraz projekt graficzny i odpowiednia treść są tak niezwykle ważne. Nasze wizytówki cechuje wysoka jakość wydruku i duża precyzja wykonania, dzięki temu świetnie spełniają one swoją rolę.