Druk książek

Jako drukarnia od lat specjalizujemy się w druku i oprawie książek. Technologię produkcji dobieramy adekwatnie do wymagań Klienta.
W zależności od nakładu jesteśmy w stanie zaproponować druk w technologii offsetowej bądź cyfrowej. W ofercie posiadamy książki klejone i szyte zarówno w oprawie twardej oraz miękkiej.
Jeśli nie masz ISBN dysponujemy własną pulą numerów. Dzięki nam Twoja publikacja zostanie na stałe wpisana do ogólnoeuropejskiego rejestru książek oraz wysłana do Biblioteki Narodowej, Jagiellońskiej oraz Wojewódzkich Oddziałów Bibliotek. Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy Ci pomogą.
Oferujemy usługę druku na żądanie. Z nami wydrukujesz książkę już od jednej sztuki. Dzięki technologii druku cyfrowego stworzymy książkę szytą na miarę. Wydruk odbywa się na najwyższej klasie maszynach marki Xerox, Oce oraz Canon. Jesteśmy w stanie przedłużyć życie każdej książki. Posiadamy własną, bogato wyposażona introligatornie, która wykona dla Państwa wszystkie prace postpress oraz pozwoli cieszyć się publikacją dopracowaną w każdym detalu. Dodruk i wznowienie niskiego nakładu nie jest już problemem.
Od lat kładziemy nacisk na jakość osiągana w zgodzie z naturą, którą potwierdza posiadany przez nas certyfikat zarządzania jakością i środowiskiem zgodny z normami ISO 9001 oraz 14001.
Na życzenie drukujemy książki na papierach niskogramaturowych, objętościowych i ekologicznych.

 Wydawnictwo sonar literacki