Pudełka na ciasto

Oferujemy samo-składające się pudełka na ciasto ze wzmacnianą wkładką. Ich zawartość jest doskonałą formą podziękowania dla gości za udział w tak ważnych dla Państwa chwilach. Wykonane są z kartonu posiadającego atest do kontaktu z żywnością. Wymiary pudełka to: 9cm x 13,5cm x 18cm

Podziękowania dla gości

Mamy do zaoferowania eleganckie podziękowania dla gości. Do środka można włożyć drobny upominek lub migdały. Kuferki wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Jest to również doskonałe rozwiązanie na oryginalną dekorację stołu. Po złożeniu wystarczy włożyć upominek i przywiązać wstążeczkę.

Wezwania ślubne

Oferujemy wezwania ślubne z pełną personalizacją. Wykonywane są na grubym papierze fakturowym techniką druku cyfrowego. Wykonujemy je z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Do każdego wezwania dołączona jest koperta.

Zaproszenia i Zawiadomienia 

Oferujemy zaproszenia na ślub, chrzest i komunię z pełną personalizacją. Druk cyfrowy na papierze ozdobnymMożna przesłać własną, dowolną grafikę na pierwszą stronę zaproszenia. Treść i układ zaproszeń zależy tylko od Państwa
i można go dowolnie modyfikować. 
Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta. Zaproszenia i zawiadomienia dostępne są w różnych formatach.

 

Zawieszki na alkohol 

Oferujemy eleganckie zawieszki na butelkę z pełną personalizacją. Grafikę mogą Państwo wybrać spośrób wielu oferowanych przez nas wzorów bądź zaprojektowac ją samodzielnie. Wymiar zawieszki 8 cm x 8 cm.

 

 zawieszki na butelke slub

 Winietki

Odpowiednia dobrane i ustawione winietki stanowią piękną dekorację stołu oraz ułatwiają gościom odnalezienie swojego miejsca podnosząc tym samym rangę uroczystości. Wymiar złożone: 4,5 cm x 9 cm; rozłożone: 9 cm x 9 cm.

 

Podziękowania dla rodziców

Mamy do zaoferowania eleganckie podziękowanie ślubne dla rodziców z pełną personalizacją formatu A4. Druk w technice cyfrowej na czterech fakturach papieru o gramaturze 246 g/m2 .

 

 

Migdały

W swojej ofercie posiadamy migdały w lukrze. Są one symbolem pomyślności
i dobrobytu. Doskonale nadają się jako wypełnienie pudełeczek stanowiących podziękowania dla gości. Według tradycji ślubnej ich ilość powinna wynosić pięć sztuk.