druk offsetowy  
  Maszyna offsetowa Roland 300 LV
druk offsetowy  
Zamów druk offsetowy

Druk offsetowy

Wybór tej technologii jest korzystny przy realizacji dużych nakładów materiałów poligraficznych i reklamowych takich jak: ulotki, katalogi, gazety, broszury, książki, instrukcje, opakowania, etykiety, teczki etc.
Nasza drukarnia jest w stanie sprostać najbardziej nietypowym zamówieniom.
Od prostych ulotek reklamowych po opakowania kartonowe, czy książki w oprawie miękkiej i twardej. Wszystko w naszym zakładzie.

Jeśli planują Państwo skuteczną promocję swojej firmy, są producentem dbającym o estetykę swoich produktów, wydawcą poszukującym współpracy z kompetentną drukarnią, jeśli planują Państwo druk publikacji w dużej ilości egzemplarzy, zapraszamy do nas!

Dlaczego proponujemy Państwu druk offsetowy w naszej drukarni?

  • gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny na rynku,
  • oferujemy krótkie terminy realizacji,
  • odpowiadając na Państwa potrzeby stosujemy szeroką gamę materiałów najwyższej jakości, od standardowych papierów offsetowych i kredowanych po kartony, papiery ozdobne i materiały nietypowe. Drukujemy na podłożach niskogramaturowych, objętościowych i papierach ekologicznych.
  • w doskonały sposób odwzorujemy wszelkie detale Państwa projektu dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszej drukarni
  • mamy możliwość zastosowania w druku kolorów dodatkowych (PANTONE, HKS), lakieru offsetowego i dyspersyjnego – trudno o kolor, którego byśmy dla Państwa nie uzyskali!
  • jesteśmy w stanie sprostać Państwa wysokim wymaganiom; sprawimy, że materiały reklamowe Państwa firmy będą się wyróżniały niezwykłą jakością i starannością wykonania.

Jesteśmy wszechstronną drukarnią offsetową, wykorzystującą w druku offsetowym najnowsze technologie i systemy wspomagania produkcji. Drukujemy na maszynach i urządzeniach renomowanych na rynku poligraficznym firm: Heidelberg, manroland.